אני “המתקתקת הראשית” – הילה סער, בת 43, נשואה ליצחק, החבר הכי טוב שלי, ואנחנו הורים לשלושה רוק-סטארס בני 14, 10 ו-6.

תמיד אהבתי אוכל בריא והשתדלתי להקפיד על תזונה בריאה יחסית בבית, אבל עם השנים, הגנים והצהרונים שמתי לב שהתזונה של הילדים הולכת ומתדרדרת, ולא הבנתי איך התחלנו לקנות מעדני חלב באופן קבוע…

כל הזמן חלמתי ש”יום אחד הילדים שלי יאכלו בריא” עד שהחלטתי ש”יום אחד” הוא היום, ופשוט הוצאתי מהבית את כל הקמח הלבן, המזון המעובד ואת כל יתר התענוגות.

התחלתי לאפות בעצמי מקמחים מלאים, להכין ולבשל אוכל אמיתי וטבעי, נפרדתי ממוצרי חלב ואחריהם גם מבשר, והתחלתי להקפיד יותר על התזונה היומיומית של כולנו. במקביל חזרתי לעשות ספורט באופן קבוע, והתאהבתי בחתירה על סאפ.

למדתי איך לרתום את הילדים לשינוי, איך להכין אוכל בריא ומזין שגם ילדים אוהבים, איך מכניסים שינויים כאלה גדולים בצעדים קטנים, קראתי המון – ספרים, מאמרים, מחקרים, הלכתי לסדנאות, הרצאות והבנתי מה זה אוכל בריא עבורי ועבור המשפחה שלי ואיך להכין אותו.
אני עדיין לומדת. כל יום (איזה כיף!) ומאמינה בתזונה שמבוססת על אוכל אמיתי ונקי, כמו שהסבתות שלנו היו מכינות ואוכלות.

השינוי הזה הגיע ביחד עם השינוי בחיים שלי – עזבתי עבודה כשכירה בארגון גדול, והחלטתי להפוך את התחביב שלי למקצוע, והקמתי את העסק שלי: הילה סער Eats better שבו אני מדריכה ומלווה משפחות בשינוי ושיפור הרגלי התזונה שלהן. אני עושה את זה דרך תהליכי ליווי פרטניים ומשפחתיים, שיעורי בישול פרטיים וסדנאות בישול קבוצתיות למבוגרים ולילדים.
הקמתי את העסק כדי להגיע לכמה שיותר משפחות ובתים שרוצים לאכול בריא יותר, ולעזור לכמה שיותר ילדים לאכול אוכל שטוב עבורם. אני מאמינה שכל משפחה היא שונה ומיוחדת – ולכן אני מתאימה את תהליכי הליווי וההדרכה לכל משפחה באופן אינדיבידואלי, בהתאמה לאורח החיים שלה, לקצב שנכון עבורה ולשגרת היום-יום שלה.

אתן מוזמנות לכתוב לי כל שאלה, הערה או בקשה

בקבוצת המתקתקות בפייסבוק